Niedziela naszego zmartwychwstania

Wielkanoc to najważniejsze święto naszej wiary, trwamy bowiem w niezmiennej nadziei, że po Wielkim Czwartku, Piątku i Sobocie naszego życia nadejdzie Niedziela naszego zmartwychwstania. Niech tegoroczne Święta będą jej przedsmakiem i pełnym radości celebrowaniem Bożej miłości i troski o każdego człowieka.

Z serca płynącą modlitwą w Waszych intencjach

Siostry Wizytki

czytaj więcej

Dobrze rozpocząć Wielki Post

Wielki Post dla wyznawcy Chrystusa jest czasem duchowej refleksji nad tym, co jest w życiu priorytetowe i co prowadzi do ostatecznego celu. Ważną pomocą w tym rozeznawaniu są rekolekcje i nabożeństwa wielkopostne, na które serdecznie zapraszamy do naszego kościoła.

2 marca - Godzina św. (18:00)

3 marca - Droga Krzyżowa (17:15), Msza św. wynagradząjąca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa (18:00)

 

czytaj więcej

Nieśmy światu Jezusa!

Maryja z wiarą przyjęła Jezusa i z miłością dała Go światu. Takie jest również nasze powołanie i nasza misja, powołanie i misja Kościoła: przyjąć Chrystusa w naszym życiu i dać Go światu, „by świat został przez Niego zbawiony” (J 3,17).

Pełnych radości i pokoju świąt Narodzenia Pańskiego i błogosławionego Nowego 2023 Roku.

Z modlitwą - Siostry Wizytki

czytaj więcej

Listy przyjaźni duchowej

Listy przyjaźni duchowej to wybór listów św. Franciszka Salezego do św. Joanny Franciszki de Chantal. Korespondencja ta jest świadectwem głębokiej przyjaźni łączącej dwoje świętych i zapisem niezwykłej historii powstania Zakonu Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zawarte w listach rady duchowe zachwycają współczesnego czytelnika swoją aktualnością, głębią, ciepłem i subtelnym humorem. Książka skierowana jest do osób, które pragną lepiej poznać duchowość salezjańską, do miłośników dzieł św. Franciszka Salezego oraz do każdego, kto chce odkryć, jak pogłębić swą przyjaźń z Bogiem i z drugim człowiekiem.

Publikacja dostępna w sklepie internetowym:

https://www.strazjezusa.pl/

czytaj więcej

W Chrystusie Zmartwychwstałym

Życzymy, aby radość wielkanocna, płynąca z wiary, iż nasze życie dokonuje się i wypełnia w Chrystusie Zmartwychwstałym, przenikała każdy dzień i stawała się źródłem ufności i pokoju.

z gorącą modlitwą - Siostry Wizytki

czytaj więcej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej