Strona internetowa Straży Honorowej NSPJ

Od stycznia funkcjonuje już nowa strona internetowa Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Na www.strazhonorowa.pl możemy znaleźć szczegółowe informacje na temat naszego stowarzyszenia. Poznamy więc historię jego powstania w Polsce i na świecie, jak również przybliżona zostanie postać założycielki – s. Marii od Najświętszego Serca Barnaud. Przeczytamy także o minionych jubileuszach oraz tegorocznej 150. rocznicy istnienia Straży (to wszystko w zakładce „Historia”).

W części „Charyzmat i misja” możemy zaznajomić się z zadaniami Straży Honorowej, poznać sylwetki patronów oraz świętych i błogosławionych, którzy do niej należeli. Tutaj też dokładne wskazówki znajdą wszyscy ci, którzy zechcieliby do Straży wstąpić. Zakładkę wzbogacono o przydatny leksykon.
Niezwykle pomocne dla Członków Straży mogą być wskazówki dotyczące dobrego przeżycia Godziny Obecności – zalecane praktyki i wybrane modlitwy – oraz materiały strażowe, wśród nich Godzinki o Najświętszym Sercu Pana Jezusa oraz stosowne hymny i pieśni. W części „Życie Stowarzyszenia” znajdziemy również wzruszające świadectwa Członków.
Zakładka „Aktualności” przynosi bieżące informacje z działalności naszej arcybrackiej wspólnoty. Są tu też dwa elementy stałe: kalendarz liturgiczny i wciąż rozrastająca się galeria zdjęć.
Dodatkowo stronę połączono z popularnymi serwisami: Facebook i Google+, a także przewidziana jest jej wersja w języku francuskim.
Krótko mówiąc: każdy znajdzie tu coś dla siebie i spędzi czas nie tylko w przyjemny, ale i niezwykle owocny sposób.

Zapraszamy więc serdecznie na: www.strazhonorowa.pl

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej